Co oznaczają wyniki badań hormonów i czy to menopauza?

okres okołomenopauzalny Przez cały rok 2016 zamiast okresu 3-4 dni skąpego plamienia regularnie co miesiąc, ostatnie w listopadzie. Kilka razy pojawił się śluz identyczny z owulacyjnym. Od grudnia 2016 zaczęły się uderzenia gorąca, bezsenność i płaczliwość. W maju 2017 roku pojawił się znowu śluz podobny do owulacyjnego i po 2 tygodniach skąpe plamienie. Zrobiłam badania fsh 32,34mlu/ml, estradiol-e2 90,03pg/ml.Wynik fsh jak przy menopauzie a estradiol jeszcze nie.Czy to możliwe wyniki.

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u ginekologa po badaniu będzie można coś więcej powiedziec