Co oznaczają wyniki badań hormonów tarczycy i TSH?

Dzień dobry. Chciałabym zasięgnąć porady. Co mogą oznacza te wyniki badań tarczycy? TSH - 5,85 norma 0,27 - 4,20 FT4 - 16,83 norma 11,5 - 21 FT3 - 7,81 norma 3,90 - 6,70 anty-TPO 12 < 34 Czy długotrwały stres (czasem nawet napady lęku) i zła dieta mogły się do tego przyczynić? Dodam, ze przez ostatnie miesiące miałam trudne sytuację/ tragedie rodzinne. Mam rozregulowany sen. Wizytę do endokrynologa mam za kilka tygodni. Martwię się tymi wynikami. Pozdrawiam serdecznie.

Lek. Tomasz Budlewski

C Zy występują jakieś objawy ? Wskazane powtórzenie powyższych badań gdyż nie są jednoznaczne