Co oznaczają wyniki badań hormonów tarczycy podczas leczenia niedoczynności?

Dien dobry od lutego lecze się na niedoczynność tarczycy gdzie nigdy nie podejzewano umnie tej choroby kiedyś jak miałam15 lat zrobiono mi usg tarczyca ona miala rozmiar 12.05 mili.teraz gdy mam 30 lat moja tarczyca ma rozmiar 13.56 a wyniki jakie kazaniu mi zrobic to TSH 7.77 norma lab. (0.27-4.2) fT4 20.37 norm. (12-22).ANTY TV <15.0 norm <60.ANTY TPO >1300.0 norm. <60 i ostateczną diagnoza endokrynologa Hoszimoto.Dodam że mój.lekarz rodzinny niezalecili żadnych badań pod kątem tarczycy

Lek. Tomasz Budlewski

Sadze ze może być konieczna modyfikacja dotychczasowego leczenia proszę koniecznie udac się do lekarza prowadzącego leczenie