Co oznaczają wyniki badań hormonów u 26-latki?

Witam Serdecznie bardzo proszę o konsultacje moich wyników badań lekarz jest na 2 tygodniowym urlopie a ja mam już wyniki i chciałabym wiedzieć czy wszystko jest wporządku czy jednak nie HORMON FOLIKULOTROPOWY 4.89 HORMON LUTEINIZUJĄCY 13.36 SIARCZAN DEHYDROEPIANDROSTERONU 2.92 ESTRADIOL 123.54 TESTOSTERON W SUROWICY 2.01 mam 26 lat. Dziękuje bardzo i Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania dnia cyklu w którym były wykonane badania i norm danego laboratorium nie można się wypowiedzieć