Co oznaczają wyniki badań moczu u czterolatka?

Syn 4 lata,17kg,104cm. Wyniki w porcji moczu:fosfor 25,4, wapñ 4,0, magnez 3,6, kreatynina 42,1, kwas moczowy 37,0, bialko 1,2. USG 20ml moczu,zlogi ok.0,3mm,7,6 x3,6 (liczne). Niedoczynnosc tarczycy usg plat lewy 8x7x8mm V-0,2mm, plat prawy 9x7z9mm, v-0,2mm. ciesc 1,6mm. Gruczol tarczyc. o zmniejszonej objetosci i niejednolicie obnizonej echostrukturze, w platach drobne nieostre ogniska ubogoechowe o sr.1,5mm i izoechogenne o sr.1,4/1,2mm.Wely chonne powiekszone lewy reaktywny 22mm, prawy 16mm.

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania Norma danego labolatorium nie można się wypowiedzieć. Proszę koniecznie zgłosić się do lekarza urologa