Co oznaczają wyniki badań po przebytym zatorze?

Witam, mam 29 lat w 2014r. przeszłam masywny zator płucny oraz zakrzepice lewej żyły biodrowej spowodowaną tabletkami antykoncepcyjnymi i trombofilią. Obecnie jestem w 11 tygodniu ciąży na zastrzykach Cleaxane 0,8. Od grudnia dokuczają mi wieczne przeziębienia, uczucie powiększonych węzłów na szyi po stronie lewej. Lekarz badając stwierdził powiększone węzły po stronie prawej ale nie stwierdził nic niepokojącego. Jednak wyniki krwi zaczęły mnie niepokoić. Proszę o interpretacje: Limfocyty 1,03 tys/ul norma 1,1 - 4; Limfocyty % 15,5% norma 19,3 - 51,7%; Neutrofile % 72,8 norma 34 - 71,1%, neutrofile tys/ul w normie 4,85 norma 1,5 - 7,7 ; IG 0,04 tys/ul norma 0 - 0,03; IG % 0,6 norma 0 - 0,4%; reszta morfologii w normie. Dodam, że naczytałam się na temat ziarnicy i się bardzo zmartwiłam. Bardzo proszę o interpretacje wyników.

Lek. Tomasz Budlewski

A jaka jest ilość leukocytów ? Wbc na badaniu ? Wskazana wizyta u lekarza rodzinnego