Co oznaczają wyniki badań prenatalnych u 39-latki?

Proszę o iterpretavje nich wyników Trisomia 21 ryzyko podst: 1:126...ryzyko skorygowane 1:13 Trisomia 18 ryzyko podstawowe 1:298 ..ryzyko skorygowane 1:10 Trisomia 13 ryzyko podstawowe 1:937 ryzyko skorygowane >1:4 Przeziernosc Parkowa az 2:7 mm

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna jest wizyta u ginekologa prowadzącego ciążę aby ustalić dalsze postępowanie w zależności od tygodnia ciąży.