Co oznaczają wyniki badań przy neurofibromatozie?

Dzień dobry, Uprzejmie proszę o analizę moich wyników badań i pomoc. Mam 27 lat, neurofibromatozę typu I, rezonans do 2013 roku wskazywał guza na przysadce mózgowej (gruczolaka), ale od 2013 w obrazie rezonansu jest pusto (jakby gruczolak zniknął). Kardiologicznie też jest w porządku. W momencie kiedy guz był, wyniki glukozy i insuliny były w normie, tak samo jak i TSH. Glukoza (3 stopniowa) Glukoza na czczo: 4,43 mmol/l (3,9 — 5,5) 79,7 mg/dl 70 — 99 Po 1h po 75g glukozy: 4,82 mmol/l < 10,3 86,8 mg/dl < 185,4 Po 2h po 75g glukozy: 5,02 mmol/l < 7,8 90,4 mg/dl < 140,4 Insulina (3 stopniowa): Insulina na czczo 16,9 µU/ml 2,6 — 24,9 Po 1h po 75g glukozy: 36,6 µU/m Po 2h po 75g glukozy: 49,5 µU/m I niby wyniki są w granicach norm (glukoza), to niestety zamiast spadać w drugiej godzinie wartości rosną. Do tego wykonałam cały pakiet tarczycowy TSH 5,74 (0,27-4,20) FT3 3,26 (2,42-4,36) 43,3% FT4 1,18 (1,00-1,60) 30% ATG 91,04 (0,0-115,0) ATPO 11 (0,34) Z wyliczeń jakie jestem w stanie zrobić sama moje HOMA-IR: 3.33 a wskaźnik QUICKI: 0.32 Do zrobienia takich badań skłoniło mnie moje fatalne samopoczucie, bezustanne poczucie senności, przybieranie na wadze pomimo zdrowego odżywiana się i aktywności fizycznej. Po zjedzeniu jakiegokolwiek posiłku najchętniej położyłabym się spać. W momencie jak już się budzę bardzo chce mi się pić. Bardzo często muszę odwiedzać toaletę nawet w nocy. jest mi wiecznie zimno, doskwiera mi uczucie ciężkości w klatce piersiowej, nie mogę złapać głębszego oddechu. Odczuwam niepokój i mam okropne huśtawki nastroju. Mogę się śmiać by za chwile zacząć płakać... nie bardzo wiem, jak sobie z tym poradzić. Proszę o poradę

Szanowna Pani, być może objawy wynikają z choroby podstawowej jaką jest NF 1, warto je omówić z lekarzem prowadzącym