Co oznaczają wyniki badań serca?

Jestem kobietą. Mam 65 lat. Mam często zaburzenia pracy serca. Posiadam stymulator. Robiłam USG serca. Niektóre wyniki budzą niepokój czy słusznie? - LK serca 46mm, LP 40mm, PK 32mm, niedomykalność zastawki trójdzielnej II st. RVOT Plax 33mm.

Lek. Michał Lenard

Wyniki badania musi ocenić kardiolog, uwzględniając Pani stan kliniczny. Pozdrawiam!