Co oznaczają wyniki badań tarczycy u 27-latki?

Witam. Odebrałam wyniki endokrynologiczne prosze o interpretacje, wizyta dopiero za 2 tygodnie. Tsh 2,460 (0,270-4,200) P/c p. Peroksydazie tarczycowej 187 (norma 0-35) P/c p tyreoglobulinie(anty-hTG) 108 (norma 0-40) . Prosze o szczera odpowiedz. Pozdrawiam i dziekuje

Lek. Tomasz Budlewski

badania mogą świadczyć o autoimmunologicznej chorobie tarczycy, proszę koniecznie udać się do lekarza endokrynologa. proponuję oznaczyć ft3 i ft4.