Co oznaczają wyniki badań u 23-latki?

Witam! Mam 23 lata , mam 1 dziecko, sporą otyłość 110 kg ( schudłam 7 kg w 2 miwsiace wcześniej 117) 3 miesiące temu zdiagnozowano niedoczynność tarczycy ( wynik 5,663 max 5,33) stan przedcukrzycowy (na czczo 116 po glukozie 171 2 godziny po) dostałam euthyrox 50 i formetic 2x na dzień ( brałam dopiero po drugim wyniku po miesiącu 112 ) aktualnie glukometr który pożyczyłam pokazuje po jedzeniu max 150 cukru i ładnie spada po dwóch godzinach miałam 90 lub 80 . Tarczyca po miesiącu brania euthyroxu wynik 1,553 i ft4 też w normie ) Miałam okropne bóle pod łopatką , lewą piersią tu było RTG wykazało lekką skoliozę lewostronną i dwa zwężenia w górnym i dolnym odcinku kręgosłupa. Bóle ciągle się utrzymują byłam u kardiologa stwierdziła po EKG tachykardię oraz nadciśnienie ( puls ok 100 i ciśnienie 160/88 ) podczas badania byłam zestresowana , było 35 stopni upału , brałam clindamycin 600 ze wzgląd na leczonego czyraka , temperatura ciała 37,5 i mało tego dopiero kilka dni brałam wtedy euthyrox 50 więc czy takie badanie jest wiarygodne ? Miałam bóle głowy nie do wytrzymania więc axtil (5 mg ) odstawiłam po 3 tygodniach codziennie mam ciśnienie 120/130 - 80/89. Wzrasta ono tylko u lekarza mam wtedy 150/160 nie wiem czemu i wtedy nikt nie wierzy . Może to stres nad którym nie panuje zawsze mocno zdenerwowana mam wyższe ciśnienie do 160 . Ogólnie obecnie mam lekkie bóle głowy ( jakby nerw kłujący chwilę i mija) jestem otępiała , mam tzw. ciężką głowę , ból w potylicy , lekkie zawroty , ciężko mi się patrzy , nie mogę się skupić , mam lodowate nogi i ręce , a twarz gorąca , tem. 37,2 codziennie , ból pod łopatką lewą rzadko i mniej boleśnie pod prawą, ból pod lewą piersią , duszności lekką i mija , drętwienie nóg i rąk szybsze niż kiedyś, bóle mięśni pleców , bóle pochodzenia nerwowego. Będąc 2 razy na pogotowiu lekarze stwierdzili że EKG mam książkowe , ciśnienie 148 drugi raz 162 ,ale widzieli stres więc dali hudroxyzyne i stwierdzili nerwicę dość silną i że leki biorę zbędnie ( ciśnienie , puls) i mam leczyć nerwy. Sugerowali też inne problemy z hormonami . PCOS nie mam robiłam USG wszystko ok . Sód, potas , mocznik w normie . D3 i magnezu nie wiem ale skurcze to zadkosć a te dwie witaminy uzupełniam profilaktycznie od od 2 tygodni. Proszę o jakąś poradę bo ledwo się ruszam, a lekarze nie robią nic , a nie sądzę żeby tyle objawów miała neewica zwłaszcza kiedy jestem spokojna ..

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego po przeanalizowaniu dotychczasowych wyników i bezpośrednim badaniu będzie można coś więcej powiedzieć i zalecić dalsze postępowanie diagnostyczno terapeutyczne.
Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.