Co oznaczają wyniki badania hormonów i ból jajników?

Witam, Mam 21 lat.Podczas wywiadu u ginekologa poruszyłam temat nieregularnych miesiączek(nieregularne od samego początku). Dostałam skierowanie na badanie krwi, badanie wykonałam w 4 dniu cyklu wyniki: TSH-3,5434 FSH-6,76 LH-17,27 Estradiol-65,41. Dodatkowo od 3dni odczuwam ból jajnika, nasilający się podczas poruszania. Moja siostra z podobnymi objawami ma stwierdzony Zespół policystycznych jajników. Czy jest możliwość że choroba dotknęła również mnie?

Lek. Tomasz Budlewski

Jest to
Możliwe. Aczkolwiek odnoszenie się do wyniki nie można ponieważ nie ma podanych norm . Sadze ze konieczne usg przezpochwowe