Co oznaczają wyniki badania krwi oraz żelaza i glukozy?

Robilam niedawno badania krwii a dokładnie keratyninę, żelazo , glukozę , morfologię, ob i tsh. keratyina Wynik w surowicy 0,9mg/dl pisze, że w normie lecz eGFR 84,84 ml/min poza normą, żelazo 234 µg/dl , glukoza 65 mg/dl z tym, że co badanie mam poniżej granicy 70 ale teraz to najmniej, z morfologii poza normą jest NEU%-Neutrocyty 47,2 % a OB 2, reszta wszystko dobrze. Proszę o odpowiedź czemu mam te wyniki poza normą.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę udac się do lekarza rodzinnego po zapoznaniu się ze wszystkimi wynikami i metodami oznaczenia będzie można coś więcej powiedzieć