Co oznaczają wyniki badania krwi przed ciążą?

Witam, powoli przygotowuje się do ciąży. W związku z czym wykonałam kompleksowe badanie krwi, w tym: P/ciała anty HIV 1 i HIV 2 i antygen p24 HIV 1. Wyniki prezentują się następująco: HIVCOM: 0,277 S/CO (max: 0,9) oraz Wynik: 131,10 mg/dl (max: 115). Cokolwiek cytowany "wynik" oznacza. Oznaczony został jako ponad normę na czerwono. Czy mam powody do zmartwienia???!!! Muszę nadmienić, że w życiu miałam tylko jednego partnera (od 10 lat), nie eksperymentowałam seksualnie, brak transfuzji krwi.

Badanie, którego wynik wyszedł dodatki należy powtórzyć (zdarzają się błędy). W razie 2x wyniku przekraczającego normę należy wykonać test western-blot.
Proponuje udać się do najbliższego punktu konsultacyjno-diagnostycznego, w którym można anonimowo i bezpłatnie wykonać badania w kierunku HIV. Podaję link: http://pi.aids.gov.pl/testy.php
I niestety, posiadanie 1 partnera nie daje pewności, że nie zarazimy się HIV drogą kontaktów płciowych. Nawet nasz stały i jedyny parter mógł zarazić się w przeszłości podczas seksu czy inną drogą np. transfuzji, skaleczenia itp.