Co oznaczają wyniki badania krwi wykonane w 8. tygodniu ciąży?

Witam, Jestem w 8 tygodniu ciąży zrobiłam badania krwi-o to wyniki ,które najbardziej mnie nie pokoją: RUG G(S)V21 mam 4883 IU/ml -wynik ujemny <10; dodatni >=10 . CMV G (S) 186 u/ml- wynik ujemny : < 0,5;wynik wątpliwy >=0,5 do<1,0;wynik dodatni >10 TOXO G(S)X43 <0,180 IU/ml-wynik ujemny < 1,0; wątpliwy >=1,0 do <3,0; wynik dodatni >=3.0 Co oznaczają moje wyniki?Czy mam powód do niepokoju? Bardzo się boję... a wizytę u ginekologa mam dopiero za miesiąc... czy te wyniki to powód do

Lek. Tomasz Budlewski

A jak wyglądają wyniki w IgM ? To jest bardziej znaczące. Poza tym pierwsze oznaczenie jest dobrze napisane?