Co oznaczają wyniki badania moczu u 44-latki?

dzien dobry chcialam zapytac czy moje wyniki moczu sa prawidlowe tznbarwa jasno zolta ph7 norma5,0 -6,5 ciezar 1,008 norma 1,005-1,30 reszta prawidlowa poza tymkeratynina 1,00 mg/dl norma 0,50-0,90 gfr wzor mdrd 64,32 rowniez wapn zjonizowany mam lekko podwyzszony czy to oznacza jakas chorobe z gory dziekuje za odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

A jakie są objawy? Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po badaniu i przeanalizowaniu wyników będzie można zalecic dalsze postepowanie