Co oznaczają wyniki badania moczu w 2. miesiącu ciąży?

Jestem w 2miesiacu ciazy i nie pokoja mnie moje wyniki moczu... nabłonki okrągłe-pojedyncze w preparacie Nabłonki wielokatne-po kilka wpw Leukocyty-8-16 wpw Erytrocyty wyługowane-pojedyncze w preparacie Bakterie-bardzo liczne w preparacie Kryształy-fosforany bezpostaciowe liczne Sluz-obfity w preparacie Mam sie czym martwic ?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może to infekcja dróg moczowych a jakieś objawy? Proponuje powtórzyć badanie i udac się do lekarza ginekologa być moze będzie konieczność wykonania posiewu moczu