Co oznaczają wyniki badania serca mojej córki?

Rytm zatokowy o średniej częstości 80/min, minimalnej 50/min (o godz. 23:47), maksymalnej 200/min (o godz. 11:12, tachykardia zatokowa). Bez pauz. W nocy występują epizody rytmu przedsionkowego. Nie zarejestrowano pobudzeń nadkomorowych i komorowych. 1 raz użyto przycisk zdarzeń- tachykardia zatokowa o częst. 120/min (o godz. 11:22) Proszę o przetłumaczenie wyników córki lat 14.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ocena przez lekarza kardiologa dziecięcego bez poznania większej ilości danych z wywiadu medycznego ciężko coś więcej powiedzieć. a jakie dolegliwości u córki? czy miała jakąś operację kardiochirurgiczną?

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.