Co oznaczają wyniki badania USG i hormonów?

Witam. Mam 25 lat, w badaniach USG, wykonywanych co pół roku, pojawiaj się u mnie wielotorbielowatość jajników, a przy kolejnym badaniu jest poprawa i tak w kółko. Miesiączkuję w miarę regularnie. W 4 dnc (29d) zrobiłam badania: progesteron : 0,18ng/ml prolaktyna: 23,36 ng/ml THS 3gen: 2,49 ulU/mL LH: 8,26 mlU/ml estradiol: 37,73 pg/ml FSH: 4,76 mlU/ml Wynika z tego że stosunek LH do FSH jest za wysoki. Ostanio usłyszałam że mogę starać sie o dziecko, czy to możliwe?

Lek. Tomasz Budlewski

Bez podania norm lab powyższych oznaczeń nie można się wypowiedzieć . Proponuje kierowac się zaleceniami lekarza badającego