Co oznaczają wyniki badania USG PC u 10-miesięcznego dziecka?

Witam. Jestem mama prawie 5 miesiecznego stnka urodzonego SN w 40 tyg. Po porodzie krwiak podkostny, ktory sie wchonal. Dynej otrzylam 10 pkt. Mielismy ostatnio robilne usg PC. Przestrzen przymozgowa w jednym pomiarze 5mm a w drugim 4. Szczelina posrodkowa 6mm. Synek ma WNM. Chodzimy na masaze. Czy te wyniki sa bardzo zle? Czy mozr skutkowac to np autyzmem w przyszlosci?

Do omówienia w Pediatrą, Neurologiem dziecięcym,
Do pełnej konsultacji neurologicznej, z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!

Pozdrawiam
Według mnie nieduże zmiany /z opisu bad/