Co oznaczają wyniki glukozy i insuliny przy PCOS?

Dzień dobry, niedawno dowiedziałam się, że mam PCOS. Czytając różne fora postanowiłam sprawdzić poziomy insuliny i glukozy. Badania robiłam na czczo, pomiar trzypunktowy. Proszę o interpretację. Glukoza na czczo 91 mg/dl Glukoza po 1 godz. 108 mg/dl Glukoza po 2 godz. 129 mg/dl Insulina przed obciążeniem 14,90 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 1) 50,40 µIU/ml Insulina po obciążeniu (pkt 2) 61,00 µIU/ml

Lek. Klaudia Kuśmierczuk

Pani wyniki zarówno poziomu glukozy jak i poziomu insuliny są w granicach normy.