Co oznaczają wyniki glukozy po zjedzeniu cukierka?

witam, rano, godzinę po posiłku, wysiłku fizycznym oraz cukierku czekoladowym cukier wykazał mi 62, następnie po 2 godzinach od spożywanego posiłku wyniósł 100, a po 2,5h wyniósł 86, czy mam prawo do niepokoju, czy wszystko jest dobrze? proszę o pomoc

Są to naturalne wahania glikemii.
Po wysiłku fizycznym stężenie glukozy we krwi będzie obniżone. Po spożyciu posiłku rośnie w górę, a w okresie między posiłkami ponownie się obniża.