Co oznaczają wyniki hormonów po usunięciu tarczycy?

Jestem 57 letnim mężczyzną, 2 lata po usunięciu tarczycy. Brałem Eutyrox 150 i w listopadzie wynik wynosił TSH 0,397 a FT4 25,15. Biorę teraz Eutyrox 125 i wyniki mam następujące TSH 3,130 a FT4 22,01. Co mam robić bo do endokrynologa jest miejsce dopiero pod koniec maja?

Lek. Tomasz Budlewski

Czy tarczyca była usunięta w całości ? Proponuje powtórzyć badanie tsh i udac sie do lekarza rodzinnego.,