Co oznaczają wyniki mojego testu?

Witam. Jestem po przeprowadzonym teście dexametazonem( trądzik hormonalny androgenny). Posiadam wyniki. Prosze o interpretacje: 17 OH progesteron 0,41 po 2 mg dexametazonu. (Faza folikularna: 0,2 -1,3 ng/ml). 17 OH progesteron w warunkach podstawowych: 2,23 ng/ml (faza folikularna: 0,2-1,3). Kortyzol 0,14 L ug/dl po 2 mg dexametazonu ( norma 2,30-23,30). Testosteron po 2 mg dexametazonu 0,78 nmol/l (norma 0,29-1,67). Pozdrawiam

Lek. Bartłomiej Grochot

Witam. Proszę skonsultować się z ginekologiem - specjalistą endokrynologii ginekologicznej.