Co oznaczają wyniki morfologii krwi?

Witam, chciałabym zapytać co mogą oznaczać następujące wyniki morfologii krwi. Kwas moczowy 2,0 mg/dl; Cholesterol całk. 206 mg/dl (HDL 88, LDl 104); Bilirubina całkowita 1,28 mg/dl. Kobieta, 25 lat, nie w ciąży. Do tego od półroku regularnie pojawiają plamienia przed miesiączką- 6-8 dni przed okresem, który jest krótki (3 dni). Bardzo dziękuję. Pozdrawiam, Anna K.

Lek. Tomasz Budlewski

bez podania norm nie mozna się wypowiedzieć. co do plamien koneiczna jest wizyta u lekarza ginekologa i odpowiednie dalsze postępowanie.