Co oznaczają wyniki TSH po stosowaniu Metizolu?

dzien dobry w lipcu stwierdzono u mnie nadczynnosc tarczycy wyniki tsh 0.005 ft3 20.78 ft4 4.31 wczoraj odebralalm nowe wyniki badan po zazywaniu przez 2.5 miesiaca metizolu przepisanego przez endokrynologa tsh 3.674 ft4 0.52 przeciwciala trab 27.29 IU/L NIEWIEM CO SIE DZZIEJE A DO LEKARZA MAM WIZYTE ZA MIESIAC

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego a jakie obecnie objawy?