Co oznaczają zaburzenia czucia w mosznie?

Witam. Od kilku dni mam problem z czuciem w odbycie, mosznie i penisie. Dotyk jest odczuwalny w 50% i nie byłoby to, aż tak dokuczliwe, gdyby nie to, że mózg zaczyna "szwankować", tzn. spodziewam się pełnego dotyku, a niestety go nie ma i przez to robi mi się nieco niedobrze. Badałem samodzielnie prostatę i od tego czasu występują te objawy. Czy doszło do uszkodzenia nerwu sromowego? Zaznaczę, że nie mam problemu z wypróżnianiem, ani z osiągnięciem wzwodu czy orgazmem. Objawy występują jedynie w kontekście odczuwania tych konkretnych obszarów. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Konieczne może być zbadanie przez specjalistę i dokładny wywiad. Sugeruję wizytę u neurologa. Pozdrawiam!