Co oznaczają zaburzenia jedzenia podczas stosowania Paroxinoru?

Dzień dobry. Od tygodnia przyjmuje paroxinor 20 mg. Zaczęłam od dawki 10 mg. Moje samopoczucie się poprawiło. Ale problem polega na tym że odkąd przyjmuje ten lek mam bardzo duże zaburzenia czynności sexualnych i wogóle nie mogę nic jeść. Wcześniej nigdy nie miałam takich sytuacji. Proszę o pomoc co robić. Nie wiem czy to przejdzie czy odstawić leki. Wizytę kontrolną mam dopiero za miesiąc.

Lek. Paweł Szadkowski

Odradzam samodzielne dostawianie farmakoterapii. Jeśli pani dolegliwości związane z działaniami niepożądanymi leków są bardzo nasilone sugeruję udać się na wcześniejszą wizytę u lekarza prowadzącego (może pani zgłosić ten fakt podczas rejestracji).