Co oznaczają zaburzenia lękowe i napady paniki?

Witam stwierdzono u mnie zaburzenia lękowe z napadami paniki bralam pramolan ale lekarz kazał odstawic i przepisał pregamid 75 mg rano i na wieczor biore juz tydzień ale nie widzę żadnych efektow a jest gorzej wszystkie objawy co mi dokuczaly powróciły juz ten pramolan był lepszy bo chociaż dobrze się czulam ... Nie wiem co mam zrobić wizyta dopiero w czerwcu a ja juz zle się czuje ... Odstawić pregamid i wrócić do pramolanu ? Czy ten pregamid może dopiero zacznie działać ? Nie wiem proszę o szybka odpowiedz....

Dzień Dobry Pani,

Dziękuję Pani za kontakt :)

W odpowiedzi na Pani pytanie..., sugeruję by kontynuowała Pani zalecone przez Lekarza leczenie farmakologiczne - proszę dać sobie czas (powyżej trzech tyg.) by mogła Pani poczuć efektywność leczenia.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia podjęcia psychoterapii, najlepiej poznawczo-behawioralnej (równolegle z farmakoterapią) co byłoby dla Pani komplementarnym leczeniem.

Gdyby miała Pani życzenie rozmowy ze mną, zapraszam do kontaktu via Skype.

Serdeczności i tylko zadowalającego samopoczucia Pani życzę!

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605