Co oznaczają zaburzenia miesiączki ze skrzepami?

Mam 36 lat, dwoje dzieci (2×cc z koniecznosci), miesiaczki zawsze regularne jak w zegarku, co 28 dni i trwaly 5 dni, nie przyjmuje zadnej antykoncepcji. Ostatnio jednak jestem zaniepokojona. Miesiaczke powinnam miec 23 lutego jednak pojawila sie 2 tygodnie wczesniej i to obfita ze skrzepami, trwala tydzien. Po tygodniu zaczelam ponownie krwawic. Na poczatku plamienie z ciemnobrazowymi skrzepami a potem jasnoczerwone krwawienie trwajace juz ponad tydzien i konca nie widac. Dodam, ze mam Hashimoto

Lek. Katarzyna Szymczak

Wskazana kontrola u ginekologa, może ma Pani torbiel na jajnikach? Albo inne zaburzenia hormonalne.
Pozdrawiam