Co oznaczają zaburzenia mowy u 26-latka?

Witam, Od roku chodzę na terapię i problem jest taki, że nie jestem w stanie wypowiedzieć nawet najprostszych słów tak/nie, jestem kompletnie zablokowany. Jak to obejść? Ogólnie to mam zaburzenia osobowości, ciągły bezsens i myśli samobójcze, które już mnie uspokajają. Od roku także zażywam paroksetyne i xanax doraźnie.

Lek. Tomasz Budlewski

a jakie efekty terapii? kiedy ostatnio była konsultacja lekarza psychiatry?