Co oznaczają zaburzenia snu w leczeniu psychiatrycznym?

Witam ostatnio mój problem jest coraz większy. Na samym początku zauważyłam że coś sie dzieje ze mną mianowicie potrafiłam położyć się spać o 21 i wstać o 14. Dziś jest już coraz gorzej wczoraj położyłam się spać około 23 wstałam o 10 ale o 11 poczułam nie ustanne zmęczenie zasnęłam obudziłam się o 18 30. Lecze się psychiatryczne na zaburzenia osobowości nie prawidłowo kształtująca się ale ostatnio psychiczne czuję się dobrze zawsze gdy czułam się źle to nie mogłam spać i cierpiała na bezsennos

Dzień dobry. Pisze Pani, że leczy się psychiatrycznie na nieprawidłowo kształtującą się osobowość. Nie podaje Pani żadnych szczegółów. Czy leczy się Pani samymi lekami? Leki nie są w stanie leczyć naszych problemów emocjonalnych, wynikających np. z zaburzonych relacji rodzinnych. W Pani wieku wskazana jest psychoterapia rodzinna jeśli coś złego się z Panią dzieje, ma Pani jakieś niepokojące objawy lub zachowania. Co do nadmiernej senności, powstaje pytanie, czy to nie leki które Pani zażywa są jej przyczyną. Proszę porozmawiać o tym ze swoim lekarzem. Taka senność jest dziwnym, nienaturalnym objawem. Może warto również udać się do internisty i zrobić podstawowe badania. Nadmierna senność może przecież być objawem różnych chorób somatycznych. Życzę Pani dużo zdrowia i wszystkiego dobrego. Katarzyna Kapral