Co oznaczają zaburzenia widzenia i bóle głowy?

Witam w listopadzie miałam zapalenie płuc, leżałam w szpitalu.Od dwóch tygodni nie mogę wychodzić z domu, gdy tylko wyjdę robi mi się źle jakoś dziwnie mi się chodzi jak trochę źle się widzi,często boli mnie głowa raz z tyłu raz u góry, w domu zauważyłam że nie wyraźnie mi się widzi na prawe oko jak oglądam tv,dodam jeszcze ze od roku biorę propanalol lekarz stwierdził nerwice lękowa. Z czego mam takie objawy zbadać wzrok, może coś z głowy albo po zapaleniu pluc?a może to coś na tle nerwowym? Nie wiem co robić i gdzie się udać.

Dzień Dobry Pani,

Zalecałabym, by zaczęła Pani od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu.

Opisane przez Panią symptomy są wskazaniem do osobistej/ kontrolnej konsultacji okulistycznej/neurologicznej.

Z mojej strony zachęcałabym Panią do rozważenia psychoterapii (poznawczo-behawioralnej).

Z przesłaniem dla Pani tylko zadowalającego samopoczucia!
irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605