Co oznaczają zaburzenia widzenia u 14-latki?

Witam. Moja 14 letnia córka od kąd stqiersozniu niej zapalenie zatok przewlekłe ( jakos w maju, wtedy bolaly ja zatoki itp) to długo trochę leczyła te zatoki jakos 3 tygodnie jak nie 4 to od tamtego momentu widzi poswiaty nad jasnymi kolorami na ciemnym tle ( wystepuje to jak jest ciemno lub gdy nie ma słońca i jest gorsza pogoda) byłam z nią u okulisty ( jakos w sierpniu) miała robione te badanie takie jak: ( teraz je opisze) : te takie z kroplami co rozszerzaja źrenice, dno oka miała , ciśnienie tez miała badane, i jeszcze jedno. I tak to wszystko dobrze tylko ze w lewym oku wyszło troche podwyższone ciśnienie. I na ogół tez ma wysokie ciśnienie bo pani mierzyła i w domu tez jej mierze. A tydzień temu od czasu do czasu lewe oko czasem tak jakby podskakuje czy skacze nie wiem jak to nazwać. Od czego moga być te poswiaty??

Jedyne co mogę napisać, to że wskazana jest okresowa kontrola u okulisty. Trudno mi powiedzieć co jest przyczyną. Jednocześnie przepraszam za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź ze strony portalu.