Co oznaczają zaburzenia widzenia u 20-latka?

Syn w listopadzie skończy 20 lat miał problemy z ciśnieniem oraz niedomykające się zastawki serca nie chce się leczyć ani stosować leków dzisiaj powiedział mi że na prawe oko nie widzi chwilę ok. pół minuty proszę o jakąkolwiek informację co może być przyczyną czy to początek jakiejś choroby.

Lek. Paweł Szadkowski

Syn powinien udać się na wizytę do neurologa, aby wyjaśnić przyczynę zaniku widzenia. Może być konieczne wykonanie rezonansu magnetycznego głowy.