Co oznaczają zapisy z badania RTG kręgosłupa szyjnego?

Witam. Proszę o wytłumaczenie co oznaczają zapisy z badania RTG kręgosłupa szyjnego: "Cechy zaniku kostnego. Lewostronna skolioza kręgosłupa, pogłębienie lordozy. Zmiany zwyrodnieniowe trzonów kręgów C4-C7.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych. "A także kręgosłupa lędźwiowego : "Cech zaniku kostnego.Lewostronna skolioza kręgosłupa.Zmiany zwyrodnieniowe trzonów kręgów L2-L5.Zmiany zwyrodnieniowe w stawach międzykręgowych". Proszę o poradę co dalej robić, aby jakoś egzystować?

Witam serdecznie,

Proszę udać się z wynikiem badania do ortopedy w celu konsultacji oraz ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.