Co oznaczają zauważalne liniowe echa w trzustce?
Dzień dobry mam problem z wynikiem badania i czekam na konsultacje. Usg zlecono bo pobolewal mnie brzuch. Wyniki wszystkich narządów prawidlowe. Watroba nerki sledziona ladne. W trzustce w widocznych fragmentaxh zauwazalne liniowe echa. Przewód Wirsunga przy gornej granicy normy 2mm... Co to oznacza?

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Klaudia Kuśmierczuk
78 poziom zaufania
Niestety interpretacja badania usg musi się opierać na podstawie rozmowy z pacjentem i dokładnego badania fizykalnego. Tym bardziej, że zmiany w usg nie są charakterystyczne. Dlatego powinna Pani spokojnie poczekać na konsultację.