Co oznaczają zawroty głowy, drętwienie ręki i senność?

objawy:zawroty głowy od miesiąca, zasłabnięcie,odurzenie, bóle głowy, zimne stopy i ręce, drętwienie prawej ręki,senność, nieostre widzenie, podwyższona prolaktyna ( jak odstawiłam tabletki anty.zaczeła się obniżać), niskie ciśnienie. Zanim się to zaczęło brałam przez kilka dni aspirynę 3 razy dziennie. Aktualnie biorę krople Cardiol C i przez kilka godzin objawy mijają, ale lekarz rodzinny nie był wstanie mi powiedzieć jak długo mogę je stosować.? Mam niedobór witaminy D3 oraz żelaza. MR gło-ok

Do pełnej konsultacji neurologicznej, z całą dokumentacją ; do interpretacji klinicznej!!
Ogólny stan zdrowia, dieta, tryb życia, Jak praca , sporty??
Jaki nastrój??
Jakie wyniki badań ???
Konieczna dobra dieta, suplementacja niedoborów wit D3 !! i żelaza
Dobra dieta!!

Pozdrawiam