Kobieta , 29 lat objawy:zawroty głowy od miesiąca, zasłabnięcie,odurzenie, bóle głowy, zimne stopy i ręce, drętwienie prawej ręki,senność, nieostre widzenie, podwyższona prolaktyna ( jak odstawiłam tabletki anty.zaczeła się obniżać), niskie ciśnienie. Zanim się to zaczęło brałam przez kilka dni aspirynę 3 razy dziennie. Aktualnie biorę krople Cardiol C i przez kilka godzin objawy mijają, ale lekarz rodzinny nie był wstanie mi powiedzieć jak długo mogę je stosować.? Mam niedobór witaminy D3 oraz żelaza. MR gło-ok
Odpowiedź na pytanie znajduje się poniżej.
 Redakcja abcZdrowie
Redakcja abcZdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Witamy serdecznie!

Zebraliśmy dla ciebie dodatkowe informacje dotyczące tematów poruszanych w pytaniu. Skorzystaj z linków poniżej, aby dowiedzieć się więcej:

  • NeurologiaNeurologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami obwodowego i ośrodkowego układu nerwowego. Jest silnie spokrewniona z psychiatrią i polega na odkrywaniu przyczyn uszkodzenia systemu neuronalnego.
  • Niedociśnienie tętnicze – Niedociśnienie tętnicze zwane jest inaczej hipotonią. Niskie ciśnienie krwi sytuuje się poniżej 100/60 mmHg. Dotyka każdej grupy wiekowej, choć najczęściej niskie ciśnienie występuje u dzieci (zwłaszcza w okresie dojrzewania), które są szczupłe i mają małą masę ciała.

Nasi lekarze odpowiedzieli też na kilka podobnych pytań innych użytkowników: