Co oznaczają zawroty głowy i biegunki?

Witam, mam problem od jakiegoś miesiąca mniemam osłabnięcia zawroty głowy wymioty oraz biegunki. Wszystko przychodzi nagle średnia raz może dwa razy w tygodniu o różnych porach dni u po kilku godzinach ustaje. Mam 24 lata

Konieczna pełna konsultacja neurologiczna, ocena stanu ogólnego, wyników badań, Ważna zdrowa dieta, bez cukrów, regularny sen, spokój... Zależy jakie inne schorzenia i objawy kliniczne ... Jakie wyniki badań? jAKI NASTRÓJ?
Pozdrawiam i zapraszam