Co oznaczają zawroty głowy i drętwienie nóg?

Witam serdecznie, Jakiś miesiąc temu zaczęłam mieć dziwne objawy a mianowicie zawroty głowy, drętwienie kończyn górnych i dolnych oraz zimne poty, na nic się nie leczę, ale w moim życiu osobistym żądzy poważne zmiany, dostałam się z partnerem i czułam się przybita oraz kosztuje mnie to do tej pory bardzo dużo stresu, nie wiem czy to może mieć związek.

Koniecznie do pełnej konsultacji , pewnie dużą rolę odgrywają czynniki emocjonalne, reakcja na przewlekły stres, ale w takiej sytuacji często pogarsza się też stan fizyczny, spada forma i odporność fizyczna i psychiczna... Ważny wywiad, pełna kompleksowa ocena stanu Pacjenta, wyników badań Jak tarczyca , morfologia, żelazo?? Jaki tryb życia, praca, jak nastrój, sen, problemy, stresy??? Psychiatra, psycholog na pewno przyda sie też. Pozdrawiam i zapraszam