Co oznaczają zawroty głowy i mdłości u 33-latki?

Od około 3 tygodni zmagam się z zawrotami głowy i mdłościami, którym towarzyszył ostry ból głowy w części ciemieniowej, po prawej stronie. Kiedy pojawiły się mdłości udałąm się na SOR, gdzie wykonano mi tk głowy, które nie wykazało żadnych zmian. W badaniach krwi nie było żadnych niepokojących zmian, jedynie cukier 112. Zalecono dalsze bania ambulatoryjne. Byłam już u neurologa, który stwierdził tylko zespół szyjno-czaszkowy i inne bóle głowy, zapisał mi Apo-Napro i Nilogrin, co pomogło na ból głowy, natomiast nie zniknęło poczucie "wirowania świata". Odwiedziłam także okulistę, który nie stwierdził zmian w dnie oka, ani oczopląsu. Byłam u fizjoterapeutki, która stwierdziła zwiększone napięcie mięśni po lewej stronie obręczy barkowej. Moja lekarka rodzinna upiera się, że jest to przypadek psychiatryczny lub sm, bo sama cierpi na bóle karku, ale u niej nie wywołują zawrotów głowy. Zapisała Sirdalud. Jakie badania jeszcze powinnam zrobić?

Wyniki badań dobre, to najważniejsze! Pozdrawiam i zapraszam