Co oznaczają zawroty głowy i napięte mięśnie kręgosłupa po wypadku?

witam 2 tyg temu miałem kolizje i wpadłem do rowu samochodem poszedłem do lekarza rodz. ten stwierdził napięte mięśnie kręgosłupa po tyg objawy sie nasiliły pojawiło sie drętwienie prawej reki lekarz dal na rtg klatki. po 2 tyg jest jeszcze gorzej miewam zawroty głowy bole głowy przy dźwiganiu nawet jak złe stanę czy źle się obrócę czym to może być spowodowane ? Jakie badania należało by zrobić?

Lek. Tomasz Budlewski

Przede wszystkim końieczna jest konsultacja lekarza neurologa oraz jak sadze wykonanie Tk głowy oraz kręgosłupa szyjnego.