Co oznaczają zawroty głowy i odbijanie?

Kilka razy miałem ostre zapalenie trzustki teraz cały czas mi sie odbija po jedzeniu jem często i cały czas jestem głodny ,czuje zmęczenie i senność ,towarzyszą temu też zawroty głowy co sie dzieje

Lek. Katarzyna Szymczak

Najprawdopodobniej są to powikłania po chorobie trzustki lub zapalnie przeszło w stan przewlekły. Wskazana kontrola u gastroenterologa.
Pozdrawiam