Co oznaczają zawroty głowy i odczucie zatkania ucha?

Witam serdecznie, od ponad tygodnia mam zawroty głowy, uczucie jakby zatkanego ucha, mimo że zatkane nie jest, słyszę dobrze. Zrobiono mi TK głowy z kontrastem, badanie słuchu i ciśnienia w uszach, badanie krwi, wszystko w normie. . Co to może być? Juz nie wiem co robić, gdzie się udać, proszę o pomoc

Lek. Tomasz Budlewski

wskazana konsultacja lekarza neurologa i laryngologa po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.