Co oznaczają zawroty głowy i osłabienie?

Witam, Co może mi dolegać jeśli po prawie każdym posiłku czuje zawroty głowy i osłabienie? Częstotliwość tych objawów ostatnio nasiliła się, wcześniej, nawet przed kilkoma Laty zdarzało się to ale bardzo sporadycznie, a na dzień dzisiejszy prawie codziennie. Pozdrawiam

Lek. Michał Lenard

Pana objawy mogą być spowodowane zaburzeniami wydzielania hormonów trzustki. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który Pana zbada i w razie potrzeby skieruje do specjalisty. Pozdrawiam!