Co oznaczają zawroty głowy i złe samopoczucie u 26-latki?

Witam od jakiegos czasu zle sie czuje mam zawroty glowy. Bylam u Neurologa I mialam robiony tomograf I wszysto dobrze do tego jeszcze bole w klatce piersiowej I bylam u kardiologa I wszysto tez dobrze. Teraz jeszcze wyszlo ze mam bolerioze poszlam do lekarza I jak sam doktor stwierdzil ze jednak tej boleriozy nie mam. Wiec stwierdzil ze to sa nerwobole a ja w to nie wierze bo ciagle sie zle czuje mam dosc juz tego pomocy

Konieczne omówienie wyników, stanu ogólnego Pacjenta . Ważny wywiad i stan pacjenta Wtedy można rozwazyć dalsze postępowanie i planować ewentualne leczenie.
Jakie miała Pani objawy niepokojące ?? Czy widział Panią Neurolog, ?? Ważny pełny obraz problemu klinicznego. Pozdrawiam