Co oznaczają zawroty głowy u 32-latka?

Dzień dobry, Od ponad miesiąca mam zawroty głowy. W tej chwili przyjmuję lek betaserc regularnie oraz torecon w razie mocnych zawrotów. Badania krwi (podstawowe w normie). Przeszłam już badanie błędnika-czekam na wynik, w poniedziałek mam KT angio głowy. Zdjęcie RTG wykazało u mnie zniesienie lordozy szyjnej. Z tego co czytałam to schorzenie może wywoływać takie objawy. Czy powinnam wykonać rezonans magnetyczny odcinka szyjnego? Do jakiego specjalisty się zgłosić. Mam już za sobą laryngologa i neurologa, oczywiście lekarza rodzinnego. Czekam jeszcze na wizytę u okulisty. Żadnych konkretów nie usłyszałam do tej pory. Chciałam przyśpieszyć cały proces robiąc badania prywatnie, ale nie otrzymałam żadnej informacji jakie badania wykonać poza wyżej opisanymi. Dlatego też bawię się z wujkiem google i szukam tutaj jakiejkolwiek porady. Jestem w tej chwili na zwolnieniu, ale nie mogę bez końca tak (NIE)funkcjonować. W końcu będę musiała wrócić do pracy- czego na chwilę obecną sobie nie wyobrażam, tym bardziej, że dojeżdżam autem i wg mnie jest to skrajnie nieodpowiedzialne przy zawrotach głowy. Proszę o jakieś wskazówki. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje kierować się zaleceniami lekarzy badających po powyższych wynikach bedzie można rozszerzyć Ew diagnostykę