Co oznaczają zawroty głowy, wybielone spojówki i dziąsła?

Witam, ostatnio często robi mi się słabo, mam zawroty głowy, wybieliły mi się dziąsła i spojówki, do tego ostatnio miałam bardzo nieprzyjemną sytuację, między innymi miałam bardzo wysuszoną jamę ustną i gardło, mój organizm nie produkował śliny i to trwało kilka dni, stało się to tuż po tym jak minęła mi gorączka po grypie... nie wiem co się dzieje ale niepokoi mnie to, bardzo proszę o odpowiedź...

witam,

pierwsze moje skojarzenie to odwodnienie jednak należałoby wykonać badania krwi i sprawdzić jej jakość.
Takie objawy często pojawiają się przy chorobach hematologicznych więc proszę udać się do odpowiedniego specjalisty ponieważ może to być błaha sprawa jak np osłabienie po chorobie ale może to być też coś gorszego.

Jeśli będzie się Pani umawiała do kogoś i wizyta będzie za kilka dni to proszę przez ten czas zwiększyć ilość przyjmowanych płynów i zobaczyć czy objawy się w jakiś sposób zmienią. Oczywiście ta ilość płynów powinna być adekwatna to Pani wagi/wieki/bmi czy jak to sobie Pani wyliczy bo jeśli już Pani dużo przyjmuje płynów to raczej może to nie pomóc.

pozdrawiam
Konrad Skrzat