Co oznaczają zawroty głowy, zaburzenia równowagi i senność?

Witam, Mam 32lata. 4 lata temu zaczęły się u mnie zawroty głowy oczopkas itp. Wtedy wyszło z rezonans że mam konflikt nerwowo naczyniowy obustronne nerwu 7,8.. Bralam lek o nazwie Polvertik tylko.Kazali mi z tym żyć...objawy trochę ucichly ale pojawiały się cały czas. Od ROKU objawy się zmieniły i nasily . Zamurzenia równowagi ,gorsze widzenie chwiejne chodzenie itd.zle samopoczucie ,senność. Itp.Powtużyłam rezonansu na wlasny koszt. Wyszło ze mam ,,cechy zaniku korowego uogolnionego . Martwię się bo jestem młoda osobą. Zdrowo odzywiam nie palę papierosów. Uprawiam sport.itp. Prosze o odp.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna konsultacja lekarza neurologa i laryngologa i ustalenie wspólnego stanowiska i dalszego postępowania.

Jednocześnie przepraszamy za dłuższy niż zwykle okres oczekiwania na odpowiedź.