Co oznaczają zielone stolce u 4-miesięcznego dziecka?

Witam.Córka ma 4 msc-e i od 3 msc-y ma zielone kupki (przez ten czas tylko parę dni była żółta),wyłącznie KP na żądanie w dzień co 1-2h,waży 8 kg, jest pogodna,kupki robi bez problemu.Parę tyg temu pojawiła się silna ciemieniucha.Czasem ma szorstka buzię.Dzisiaj pojawiło się odrobinę sluzowatej krwi w kupce. Moja dieta to chleb pszenno-żytni,wędlina drobiowa,dżem z owoców leśnych,czarna herbata,różne kotlety,ziemniaki,masło roślinne,rosół,makaron. Czy powinnam się martwić tą kupka?

Lek. Tomasz Budlewski

Proponują poprosić o wizytę domową lekarza pediatrę. Po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć